Wypożyczenie szkolnego laptopa

Szanowni Państwo,
wychodzimy naprzeciw trudnościom związanym ze zdalnym nauczaniem i oferujemy wypożyczenie szkolnego laptopa lub notebooka tym uczniom, którzy nie posiadają w domu komputera.

Wiemy, że używanie domowego sprzętu przez wszystkich lokatorów jest problematyczne, jednak dla posiadających minimum jeden komputer (lub laptop) w domu mamy inne rozwiązanie – udogodnienia w zakresie tymczasowego planu zajęć, który może być realizowany przez uczniów w dowolnym czasie w ciągu dnia.

Aby wypożyczyć szkolny sprzęt, należy przyjść do Szkoły, zgłosić na portierni chęć jego wypożyczenia, wypisać stosowny dokument, zobowiązujący do poszanowania i zwrotu oprzyrządowania. Prosimy Państwa o podłączenie komputera do sieci internetowej, bowiem zdalne lekcje będą tego wymagały (tych z Państwa, którzy nie mogą zagwarantować dziecku dostępu do internetu, prosimy o kontakt z wychowawcą).

Szkoła dysponuje trzynastoma przenośnymi laptopami/notebookami, które będą wydawane najbardziej potrzebującym od jutra 24 marca w godzinach 9.00-13.00.

Author: Ilona Kulig