I etap Kuratoryjnych Konkursów Przedmiotowych za nami!

W zeszłym tygodniu w szkole odbył się I etap kuratoryjnych konkursów przedmiotowych z języka polskiego, języka angielskiego, matematyki, biologii i historii – z każdego wymienionego przedmiotu wyłonieni zostali laureaci, którym serdecznie gratulujemy!

Laureatów I stopnia zapraszamy do II etapu konkursu, który odbędzie się stacjonarnie zgodnie z zasadami bezpieczeństwa oraz regulaminem zamieszczonym na stronie internetowej organizatora:

http://www.kuratorium.katowice.pl/index.php/szkoly-i-organy-prowadzace/konkursy-olimpiady-turnieje/wojewodzkie-konkursy-przedmiotowe-organizowane-przez-slaskiego-kuratora-oswiaty/regulaminy-wojewodzkich-konkursow-przedmiotowych-dla-uczniow-szkol-podstawowych-woj-slaskiego-w-roku-szkolnym-2020-2021/

Terminy II etapu:
19 listopada – język polski
23 listopada – język angielski
24 listopada – historia
25 listopada – biologia

Zakres materiałów przygotowujących do II etapu konkursów oraz informacje w zakresie ich organizacji są dostępne u nauczycieli-przewodniczących I etapu konkursu.

Trzymamy kciuki!
Życzymy sukcesów i finałów w postaci czołowych miejsc w etapie wojewódzkim!

Author: Ilona Kulig