ŚWIĘTOCHŁOWICZANKA – LAUREATKĄ X OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

ZUZANNA STAROŃ uczennica klasy 6b otrzymała Nagrodę Grand Prix w X Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży „Pod kolorowym parasolem jesieni”, który zorganizował Rzeszowski Dom Kultury.  Honorowy patronat nad konkursem objęli: Prezydent Miasta Rzeszowa, Podkarpacki Kurator Oświaty oraz Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. 

Zuzia jest  podopieczną Młodzieżowego Domu Kultury im. Władysława Broniewskiego w Świętochłowicach, gdzie od lat doskonali warsztat plastyczny. Jej praca pt:” Spacerując w jesiennych obłokach” została wyróżniona wśród 1399 przesłanych prac z 259 placówek z całej Polski. 

W imieniu organizatorów zapraszamy do oddawania głosów w Internetowym Plebiscycie X Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego. Głosowanie odbywa się poprzez kliknięcie „Lubię to” pod wybrana pracą.

Autor pracy, która otrzyma najwięcej polubień otrzyma Nagrodę Publiczności

Głosować można na fb Rzeszowskiego Domu Kultury do 19.11.2020r do godziny 12.00.

Liczymy na Waszą aktywność 🙂

SERDECZNIE GRATULUJEMY I TRZYMAMY KCIUKI !!!

KLIKNIJ->PLEBISCYT -GŁOSUJEMY NA PRACĘ ZUZI 🙂 

Author: Katarzyna Flicińska