ARTYSTYCZNA SIŁA UCZNIÓW SP 1

Nasza szkoła w tym trudnym czasie ma powody do radości. Oto kolejny sukces naszych utalentowanych uczniów. Tym razem ARTYSTYCZNĄ SIŁĘ prezentują laureatki miejskiego konkursu plastycznego „Jesienne krajobrazy”organizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury w Świętochłowicach: Olga Bacior (I miejsce w kategorii 7-10 lat), Alicja Spaleniak, Agnieszka Pawłowska (ex aequo II miejsce  w kategorii 7-10 lat), Natalia Dudek (II miejsce w kategorii 11-14 lat) i Agata Wąsiak (III miejsce w kategorii 11-14 lat).

Jesteśmy przekonani, że Szkoła Miłośników Ziemi Śląskiej to także szkoła młodych artystów, miejsce, gdzie rodzą się TALENTY. Dowodem tego jest tak wielu laureatów różnych konkursów plastycznych i duże zaangażowanie naszych uczniów w szeroko pojętą edukację artystyczną.

Gratulujemy i cieszymy się z Waszych sukcesów :).

Author: Klaudia Czyżewska-Knap