230. rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja oraz 100. rocznica wybuchu III powstania śląskiego oczami Uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 im. Miłośników Ziemi Śląskiej w Świętochłowicach.

Miesiąc maj obfituje w ważne wydarzenia dla historii naszego narodu. Z okazji 230. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja oraz 100. rocznicy wybuchu III powstania śląskiego uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Świętochłowicach upamiętnili te wydarzenia poprzez udział
w konkursie multimedialno-historycznym „Przypomnij sobie…”. Gorąco zachęcamy do obejrzenia efektów ich mozolnej pracy, które prezentujemy poniżej w galerii. Uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy za ich zaangażowanie i kreatywność oraz informujemy, że ogłoszenie wyników, a także wręczenie nagród nastąpi w drugiej połowie maja, po powrocie do nauki stacjonarnej. Życzymy miłego oglądania i do zobaczenia!
OTO JEDEN Z FILMÓW KONKURSOWYCH

Author: Klaudia Czyżewska-Knap