Wycieczka integracyjna klasy 7aj

W dniach 30.09.-01.10 dwujęzyczna klasa VIIa udała się na wycieczkę integracyjną do Kotliny Kłodzkiej. Zwiedziliśmy Kopalnię Złota w Złotym Stoku oraz średniowieczną osadę. Spotkaliśmy również kata! Udało nam się jednak uciec! Mogliśmy zatem zwiedzić Błędne Skały, Kaplicę Czaszek w Czermnej oraz Park Zdrojowy w Polanicy Zdroju. Jak zawsze połączyliśmy przyjemne z pożytecznym. Oprócz integracji i rozrywki zarówno w pierwszym, jak i w drugim dniu doskonaliliśmy nasze umiejętności w posługiwaniu się językiem angielskim.  Zajęcia  z naitiv speakerem były bardzo ciekawe i interesujące, a my chętnie mówiliśmy po angielsku. Pogoda dopisała, humory też. Integracja się udała. Szczęśliwie dotarliśmy do domu… To nie jest nasza ostatnia wycieczka !!! Z niecierpliwością czekamy na więcej !!! Zapraszamy na krótką fotorelację z naszego wyjazdu:)

Author: Monika Ullmann