Zajęcia dodatkowe

ZAJĘCIA DODATKOWE REALIZOWANE W SP1

 

Nazwisko i imię           RODZAJ ZAJĘĆ/ TERMINY/ SALA
1.       BORYS WIOLETA Zajęcia profilaktyczne „Spójrz inaczej” poniedziałki, godz. 10.50-11.35, s.01
2.       BRYSZ JACEK Judo czwartki, godz. 8.55-9.40, mała sala gimnastyczna

piątki, godz. 8.00-8.45, mała sala gimnastyczna

3.       CZYŻEWSKA – KNAP KLAUDIA Zajęcia rozwijające zdolności artystyczne (kółko plastyczne) środy, godz. 15.00-16.30, s.111
4.       DALIBOR IZABELA Zajęcia rozwijające z języka polskiego

(przygotowanie do egzaminu klas ósmych)

środy, godz. 8.00 (kl.8c), s.213

piątki, godz. 11.45 (kl.8d), s.01

5.       FLICIŃSKA KATARZYNA Taniec – zajęcia rozwijające

Tańce śląskie

SKS siatkówka

SKS koszykówka

Rugby

poniedziałki, godz. 13.30-14.30, mała sala gimnastyczna

wtorki, godz. 17.00, mała sala gimnastyczna

wtorki, godz. 15.40-16.30, duża sala gimnastyczna

czwartki, godz. 14.40-15.35, duża sala gimnastyczna

środy, godz. 13.30-15.15, duża sala gimnastyczna;

czwartki, godz. 15.35-16.30, duża sala gimnastyczna

6.       GŁOWACKA MAŁGORZATA Zajęcia logopedyczne poniedziałki, godz. 12.50-13.35, s.220
wtorki, godz. 9.50-10.35, s.220środy, godz. 10.50-11.35, s.220
czwartki, godz. 11.45-13.35, s.220
7.       IWAN ŁUKASZ SKS siatkówka

SKS piłka nożna

wtorki, godz. 15.40-16.40, duża sala gimnastyczna

środy, godz. 14.40-15.40, duża sala gimnastyczna

8.       KOCHAN ALEKSANDRA Zajęcia rozwijające z chemii dla klas 7

Zajęcia rozwijające z chemii dla klas 8

czwartki, godz. 15.40, s.102

poniedziałki, godz. 14.40, s.102

9.       KONOPKA EWA Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne dla uczniów ze specyficznymi trudnościami uczenia się (klasy IV-VI) poniedziałki, wtorki, czwartki, piątki, s. 118
(godziny uzgodnione z uczniami objętymi pomocą psychologiczno-pedagogiczną)
10.    LASKA IWONA Zajęcia dodatkowe, rozwijające wiadomości z zakresu edukacji polonistycznej i matematycznej dla uczniów kl. 1c

Zajęcia dodatkowe, rozwijające wiadomości z zakresu edukacji polonistycznej i matematycznej dla uczniów kl. 2c

czwartki, godz.11.45-12.30, s.01

 

 

środy, godz. 8.55-9.40, s.01

11.    LESZCZYŃSKA KATARZYNA Zajęcia logopedyczne środy, godz. 11.45-13.35, s.220

poniedziałki, godz. 12.50-13.35

wtorki, godz. 11.45-12.30

12.    LESZNIK MONIKA Innowacja pedagogiczna „Małe formy ceramiczne – rzeźbiarstwo”

Edukacja wielokulturowa „Poznajemy zwyczaje różnych narodów i grup społecznych” – klasy 1-8

Małe formy artystyczne

Rolowanie z bibułą – zabawa w teatr, papieroplastyka

1 raz w miesiącu – informacje u nauczyciela świetlicy

 

2 razy w roku szkolnym – informacje u nauczyciela świetlicy

 

1 raz w tygodniu w czwartki

13.    MISIEWICZ AGATA Szkolny zespół wokalny czwartki, godz. 14.50-15.35, s.101
14.    MORITZ KAMIL SKS – ogólnorozwojowe zajęcia sportowe
(koszykówka, piłka ręczna, gimnastyka)
piątki, sala gimnastyczna duża/mała
15.    NAWRATH JOLANTA Zajęcia rozwijające umiejętność czytania, pisania i liczenia dla klasy 1a

 

Zajęcia rozwijające umiejętność czytania, pisania i liczenia dla klasy 3a

poniedziałki, godz. 11.45-12.30 (co drugi tydzień);

piątki, godz. 10.50-11.35 (co drugi tydzień), s.220

 

czwartki, godz. 12.50-13.35, s.219

16.    NOWAK JOLANTA Zajęcia dodatkowe z matematyki dla klas 7 i 8
(w I semestrze)
poniedziałki, godz. 8.00-8.45, s.104
17.    OLEJNICZAK MARTA Zajęcia dodatkowe z języka polskiego poniedziałki, 7.10, s.05

wtorki, godz. 13.55, s.05

18.    OSADNIK BEATA Zajęcia dodatkowe z matematyki, przygotowujące do egzaminu klas ósmych dla uczniów klasy 8 środa, godz. 7:10 s. 103
19.    PIETRZYKOWSKA AGNIESZKA Kółko matematyczne dla klas 5 (zajęcia rozwijające)

Konsultacje dla uczniów

czwartki, godz. 14.50-15.35, s.201

piątki, godz. 13.55, s. 201 (klasy 5d, e, f)

piątki, godz. 14.50, s. 201 (klasy 6a, 7b, 5c)

20.    ROTER BOŻENA Zajęcia dodatkowe „Wiem coraz więcej” dla klasy 2d wtorki, godz. 12.30-13.35, s.01
21.    SŁABY BEATA Dodatkowe zajęcia z pływania dla uczniów klasy 1a środy, godz. 13.55-14.40, basen
22.    SMOLARZ JOANNA Zajęcia rewalidacyjne z uczniami posiadającymi orzeczenie PPP wedle ustalonego z rodzicami harmonogramu
23.    STOPA AGATA Zajęcia rozwijające z historii wtorki, godz. 15.35-16.20, s.
24.    TOKARZ AGNIESZKA Zajęcia rozwijające dla uczniów kl. 3 b

Zajęcia profilaktyczne „Spójrz inaczej” klasa 3b

poniedziałki, godz.12.50, s.220

czwartki, godz. 11.45, s.01

25.    TOSTA BARBARA Zajęcia przygotowujące do egzaminu klas ósmych z języka angielskiego dla klasy 8 b, czwartki, godz. 14.50-15.35, s.111
26.    ULLMANN MONIKA Zespół wokalno-muzyczny „Nutki z Jedynki” przed ważniejszymi wydarzeniami z życia szkoły
27.    WARZECHA MAGDALENA Przygotowanie do konkursów historycznych według potrzeb
28.    WICHURA DOROTA Zespół wokalno-muzyczny „Nutki z Jedynki” przed ważniejszymi wydarzeniami z życia szkoły
29.    WIĘCŁAWIK KAROLINA Zajęcia rozwijające „Chcę wiedzieć więcej”

Zajęcia „z Plusem”

środy, 11.45-12.30, s.220

czwartki, 9.50-10.35, s.220

30.    WILK ALEKSANDRA Zajęcia rozwijające z biologii dla klasy 6f czwartki, godz. 15.40-16.25, s.218
31.    WIŚNIEWSKA ALICJA Zajęcia rozwijające z języka angielskiego dla klasy 8a

Zajęcia rozwijające z języka angielskiego dla klasy 8d

 

wtorki, godz. 14.50-15.35, s.212

 

czwartki, godz. 14.50-15.35, s.212

32.    WSZETECZKO MAGDALENA Zajęcia rozwijające z języka angielskiego dla klasy 7a środy, godz. 14.50-15.35, s.101
33.    ZIEMBA MARIA Zajęcia rozwijające z języka polskiego dla klasy 8a (przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty) poniedziałki, godz. 7.10, s.114
34.    ZOWER URSZULA Zajęcia dodatkowe, rozwijające umiejętność czytania, pisania i liczenia dla klasy 2b

Zajęcia rozwijające umiejętność czytania, pisania i liczenia dla klasy 2c

poniedziałki, godz. 10.50-11.35, s.05

 

poniedziałki, godz. 11.45-12.30, s.05