Zajęcia dodatkowe

Zajęcia dodatkowe prowadzone w Szkole Podstawowej nr 1 w Świętochłowicach 

rok szkolny 2020/2021

Nazwa zajęć Prowadzący Klasa Dzień  Godzina
“Angielski po godzinach”

zajęcia rozwijające z języka angielskiego

Magdalena Wszeteczko 7a  poniedziałek 8:00 – 8:45

lub 

8:55 – 9:40

(w zależności od doradztwa zawodowego)

“Angielski po godzinach”

zajęcia rozwijające z języka angielskiego

Magdalena Wszeteczko 7b wtorek 14:55-15:40
Koło plastyczne

“Lubię tworzyć”

Klaudia Czyżewska-Knap  klasy 4-7 wtorek 15:00-16:00
j.polski

rozwijające 

Maria Ziemba 6b poniedziałek 8:00 – 8:45
j.polski

rozwijające 

Maria Ziemba 8c piątek 7.10- 7.55
j.polski

rozwijające 

Maria Ziemba 8d wtorek 7.10- 7.55
JUDO Jacek Brysz poniedziałek 14:55-15:40
JUDO Jacek Brysz wtorek 13:55-14:40
SKS Katarzyna Flicińska poniedziałek 14:40-15:40
SKS Katarzyna Flicińska wtorek 14:40-15:40
SKS Kamil Moritz wtorek 14:40-15:40
SKS Kamil Moritz czwartek 14:40-15:40
SKS Łukasz Iwan klasy 6-8 czwartek 15:30-16:30
SKS Łukasz Iwan klasy 6-8 piątek 15:30-16:30
Taniec Katarzyna Flicińska 6b, 3e wtorek 13:40-14:35
basen Beata Słaby 3b czwartek 13:40-14:35
zajęcia rozwijające z języka angielskiego  Barbara Tosta 4a

7f
7c
7d

8a

8b

środa

poniedziałek
piątek

piątek
wtorek
czwartek

14.55-15.40
14.55-15.40
8.00-8.458.55-9.40
15.45-16.3014.55-15.40
“English around us”

zajęcia rozwijające z języka angielskiego 

Alicja Wiśniewska 7e środa 15:35 – 16:20 
“English through songs and films” zajęcia rozwijające z języka angielskiego Agnieszka Bryłka 6a czwartek 8.00-8.45
zajęcia korekcyjno – wyrównawcze dla klas 1-3

(15 uczniów)

Joanna Smolarz 2a i 2b 

(5 osób)

2c (5 osób)

1c i 1b 

(5 osób)

poniedziałek

wtorek

czwartek

9.50-10.35

12.50-13.35

12.50-13.25

zajęcia rozwijające zainteresowania polonistyczne i matematyczne Aurelia Garcarczyk 2b piątek 10:50 – 11:35
zajęcia rozwijające z języka polskiego  Izabela Dalibor 6c wtorek 13.55 – 14.40
zajęcia rozwijające z języka angielskiego Dorota Ber 4b poniedziałek 8.55 – 9.40
zajęcia korekcyjno – kompensacyjne Sandra Gandecka  6b

4d

6e

6d

4a i 4b

5c

poniedziałek

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

9:50 – 10:35

10:50 – 11:35

9:50 – 10:35

9:50 – 10:35

8:00 – 8:45

12:50 – 13:35

zajęcia rozwijające manualno – artystyczne Lucyna Nowak 1a

1b

1c

2c

3b

3c

środa

czwartek

poniedziałek

poniedziałek

piątek

czwartek

11:45 – 12:30

13:55 – 14:40

8:55 – 9:40

11:45 – 12:30

11:45 – 12:30

12:50 – 13:35

Wiem coraz więcej – zajęcia rozwijające Bożena Roter 3d

3e

3a

wtorek

wtorek

środa

8:00 – 8:45

10:50 – 11:35

11:45 – 12:30

Świętochłowice dawniej i dziś – edukacja regionalna Bożena Roter zajęcia świetlicowe czwartek 12:50 – 13:35