Bezpieczny szkolny przystanek

Drodzy Rodzice!
Serdecznie dziękujemy za ogromne zaangażowanie z Państwa strony, które zaowocowało wspólnym sukcesem dla dobra naszych i Waszych dzieci.
W ramach wygranego projektu Budżetu Obywatelskiego przy naszej szkole powstanie „Bezpieczny szkolny przystanek”, uwzględniający zatoczkę dla autokarów wycieczkowych. Dzięki temu uczniowie – bezpiecznie i bez pośpiechu – będą mogli korzystać z komunikacji, a Państwo nie będą musieli dodatkowo martwić się o ich roztargnienie i nieuwagę. Jak widać, wspólnymi siłami można bardzo wiele zdziałać.
Dziękujemy!

Zachęcamy Państwa także do oddawania głosów w Marszałkowskim Budżecie Obywatelskim Województwa Śląskiego, by wspomóc rozwój naszego miasta. Głosować można, wpisując w wyszukiwarkę poniższy link, podregion 5.
https://ebo.slaskie.pl/pub/vote/1

Wspólnie przyczyńmy się do rozwoju Świętochłowic!

Author: Ilona Kulig