KONKURS NA NAJGRYFNIEJSZO KAROLINKA !

KOCHANI ZAPRASZAM DO WZIĘCIA UDZIAŁU W KONKURSIE O CHARAKTERZE REGIONALNYM I EDUKACYJNYM 🙂
Konkurs kierowany jest dla wszystkich uczniów szkoły !

Co należy zrobić?
Przygotować prace plastyczną lub techniczną na kartce papieru, czyli praca płaska o wymiarze kartki A4.
Należy przedstawić własne wyobrażenie postaci „Karolinki” z zastrzeżeniem, że praca powinna odzwierciedlać jej ludowy i regionalny charakter.
Technika dowolna, może być : malarstwo, rysunek, grafika, rękodzieło.
Mile widzane prace wykonane przy użyciu materiałów takich jak: filc, karton, słoma, materiał krawiecki, włóczka, sznurek itp.
W konkursie będą oceniane jedynie, tylko i wyłącznie prace wykonane przez jednego autora.
Praca musi być podpisana na odwrocie imieniem i nazwiskiem uczestnika oraz powinna zostać wpisana nazwa klasy.
Przekazane prace przechodzą na własność Szkoły, co wiąże się zrzeczeniem praw autorskich właściciela pracy.

Kryteria oceny prac:

– zgodność pracy konkursowej z tematyką konkursu;
– pomysłowość pracy;
– technika wykonania pracy w poszczególnych kategoriach;
– estetyka pracy.

Za każde kryterium oceny praca konkursowa może otrzymać od 0 do maksymalnie 5 punktów.
Praca zgłoszona na konkurs może otrzymać maksymalnie 20 punktów.

Zwycięzcą konkursu zostaje uczestnik, którego praca otrzymała największą liczbę punktów.
Drugie i trzecie miejsce zostaje przyznane uczestnikom, których prace zdobyły odpowiednio drugą i trzecią liczbę punktów.

Uczestnik przekazuje prace w terminie do 31.01.2020r.tj. piątek do świetlicy szkolnej.
Czekamy na Wasze pomysły i życzymy dobrej zabawy 🙂

26.05.2014 – Zabrze
Zespol Piesni i Tanca Slask im. Stanislawa Hadyny .
Zespol Stilaringen
Program polsko – norweskie inspiracje muzyczne .
Fot. Irek Dorozanski

źródło: