Wyniki konkursu „Przez ilustrację do książki”

W konkursie wzięło udział 30 uczniów. Ich zadaniem było odgadnięcie tytułów i podanie autorów książek, z których pochodziły ilustracje zamieszczone na wystawce obok biblioteki. 17 osobom udało się to bezbłędnie 🙂 Wszyscy uczestnicy otrzymali zakładki, natomiast zwycięzcy dodatkowo książki z serii „Ciekawe dlaczego…” (dzięki nim będą mogli m. in. odpowiedzieć na pytania dlaczego morze jest słone, telefon dzwoni, na szczytach gór leży śnieg, pająki tkają sieci).

Oto zwycięska siedemnastka: Borys Bator, Paulina Czyżak, Eliza Czochara, Maciej Gołąb, Konrad Kołtun, Dorota Paluch, Małgorzata Pieter, Natalia Plewińska, Nina Radwańska, Magdalena Rogozińska, Jakub Setnik, Anastasia Szustak, Aleksandra Tyliba, Grzegorz Wites, Wojciech Wites, Liwia Włodarska, Alicja Woronowicz. Gratulujemy!

Author: Tomasz Wilczek