Uwaga Recytatorzy, Aktorzy, Piosenkarze!

Po feriach zimowych będziemy w naszej szkole dokonywali kwalifikacji uczestników do miejskiego etapu konkursu „Mały OKR”, który odbędzie się 28 lutego w ZSO nr 1 w Świętochłowicach.

Uczniowie klas I-III mogą przygotować recytację jednego utworu poetyckiego, której prezentacja nie przekroczy trzech minut.

Uczniowie klas IV-VIII mogą przygotować recytację jednego utworu poetyckiego i fragmentu prozy (łączny czas prezentacji do pięciu minut).

Uczniowie klas VII-VIII mogą przygotować występ aktorski w kategorii „Wywiedzione ze słowa” (do siedmiu minut).

Soliści z klas VII-VIII mogą przygotować występ na turniej poezji śpiewanej: dwa utwory śpiewane, jeden recytowany (łączny czas prezentacji do dziesięciu minut).

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z nauczycielami języka polskiego. Zachęcamy do twórczego rozwoju!

Author: Marta Olejniczak