Zabawy karnawałowe w klasach I – III

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, dlatego w piątek 10 stycznia 2020 r.w naszej szkole odbyły się zabawy karnawałowe. Był to dzień niecierpliwie oczekiwany przez dzieci klas I – III. Dzieci przebrane w kolorowe stroje, wcieliły się w bohaterów znanych bajek i filmów. Wszyscy przy dźwiękach muzyki bawili się wyśmienicie. Dodatkową atrakcją były lekcje zumby przygotowane przez Panią Beatę Kapłańską i Jej córkę Magdalenę Kapłańską, za co składamy serdeczne podziękowania ! W czasie przerwy dzieci miały czas na słodki poczęstunek, rozmowę, gry, konkursy i zabawy. Była to również okazja do wykonania sobie pamiątkowych zdjęć w strojach karnawałowych . Wspólna zabawa przyniosła wiele radości !

Author: Karolina Więcławik