Rozstrzygnięcie konkursu „Książka bramą wyobraźni”!

33 osoby wzięły udział w konkursie plastyczno-literackim „Książka bramą wyobraźni”. Z przysłanych prac bardzo trudno było wyłonić zwycięzców  – wszyscy uczestnicy mogą być dumni ze swoich dzieł! Przy wyborze laureatów zwracaliśmy uwagę na walory estetyczne, a także kreatywność.

KAŻDY z uczestników otrzyma w nagrodę zakładkę, na której znajdować się będzie – uwaga, niespodzianka! – jego własna praca 🙂 Wszyscy biorący udział w konkursie otrzymają też punkty z zachowania oraz ocenę z plastyki.

Uczniowie, którzy znaleźli się w swoich kategoriach na podium, a także osoby wyróżnione otrzymają dodatkowo nagrody książkowe.

Nagrody zostaną wręczone po wznowieniu zajęć w budynku szkoły lub będziemy kontaktować się w sprawie ich odbioru.

Kategoria klas I-III

1 miejsce: Borys Bator (2B)

2 miejsce: Paweł Fifagrowicz (1C)

3 miejsce: Franciszek Wylężek (1A)

Wyróżnienia: Eliza Czochara (2B), Zuzanna Kozłowska (2D), Alicja Kuchna (1B), Igor Piątkowski (3C), Marta Piechnik (2D), Klara Wylężek (3C).

Kategoria klas IV-VIII

1 miejsce: Alicja Wolny (8B)

2 miejsce: Natalia Dudek (5A)

3 miejsce ex aequo: Wiktoria Sawicka (5C) oraz  Kamila Ulfig (7A)

Wyróżnienia: Piotr Cupiał (6F), Bartosz Dworniczak (5B), Zuzanna Jagiełło (5A), Dominika Jędrzejczyk (5A), Paulina Jędrzejczyk (7B), Lena Rudy (5C).

W zakładce „Biblioteka” na stronie szkoły znaleźć można pełne galerie prac konkursowych:

Galeria prac konkursowych (klasy I-III)

Galeria prac konkursowych (klasy IV-VIII)

Gratulacje dla laureatów oraz wszystkich uczestników!

Klaudia Czyżewska-Knap, Tomasz Wilczek

Nagrody – zakładki z Waszymi pracami!

Klasy I-III:

I miejsce: Borys Bator (2b, „Doktor Dolittle i jego zwierzęta”)

II miejsce: Paweł Fifagrowicz (1c, „O rybaku i złotej rybce”)

III miejsce: Franciszek Wylężek (1a, „Polskie legendy i podania: Bazyliszek”)

Klasy IV-VIII:

I miejsce: Alicja Wolny (8b, „Język cierni. Opowieści snute o północy i niebezpieczna magia”)

II miejsce: Natalia Dudek (5a, „Ania z Zielonego Wzgórza”)

III miejsce (ex aequo): Wiktoria Sawicka (5c, „Mały Książę”)

III miejsce (ex aequo): Kamila Ulfig (7a, „Osobliwy dom pani Peregrine”)

Author: Tomasz Wilczek