Wyniki konkursu graficznego „Moje piękniejsze miejsce“

Znamy laureatów szkolnego konkursu graficznego pod hasłem „Moje piękniejsze miejsce“.

Dziękujemy wszystkim uczniom za liczny udział i wspaniałe prace. Przy wyborze najlepszych towarzyszył nam ekspert – pani zajmująca się od lat zawodowo grafiką komputerową, fotograf, mama jednego z naszych uczniów. Serdecznie dziękujemy, ponieważ zyskaliśmy dzięki temu pewność, że talenty zostały wyłonione pod profesjonalnym okiem. Najlepsze prace to te wykonane precyzyjnie, zdradzające umiejętności autorów w pracy z programami graficznymi. Wśród laureatów są także uczniowie przejawiający już dziś talent do organizacji przestrzeni, dostrzegający ciekawe miejsca i ich potencjał. Być może kiedyś dzisiejszy zmysł i intuicja przerodzą się w profesjonalne umiejętności i – zmienią nasz świat na piękniejszy!

Gratulujemy laureatom fantastycznych pomysłów. Gdy tylko będziemy mogli spotkać się w szkole, z radością wręczymy Wam dyplomy i nagrody.

Klasy 4-6

I miejsce:

Krzysztof Tosta – 5e

Olga Bacior – 4b

II miejsce:

Adrian Szling – 4a

Tobiasz Kowalczyk – 4a

III miejsce:

Emilia Barcikowska – 4b

Oskar Pośpiech – 6c

Wyróżnienia:

Hubert Mały – 5d

Małgorzata Pieter – 5d

Karol Nicpoń – 6b

Klasy 7-8

I miejsce:

Mateusz Kozdroń – 7b

II miejsce:

Piotr Gołąb – 7b

III miejsce:

Jagoda Wypiór – 8a

Wyróżnienie:

Karol Tront – 7d

Author: Dorota Sparwasser