OMINUBUS 2021

W miesiącu marcu odbył się w naszej szkole konkurs wiedzy dla uczniów klas 3 ” Omnibus 2021″. Do rywalizacji przystąpiło 25 uczniów z 5 kl trzecich. W drugim etapie znalazło się już tylko 18, zaś do ścisłego finału doszła najlepsza ósemka. Oto oni
1. Szymon Kalka 3c
2. Kinga Koloska 3a
3. Kamil Jaskólski 3b
4. Tola Horzombek 3d
5. Leon Bryłka 3d
6. Kamila Chińska 3b
7. Borys Bator 3b
8. Wiktor Blondzik 3b


Rywalizacja była bardzo zacięta o czym świadczą minimalne różnice punktowe między uczestnikami. OMNIBUSEM klas 3 w roku szkolnym 2020/ 21 został uczeń kl. 3b Borys Bator, który w trzech etapach zgromadził 82 punkty. Drugie miejsce ex aequo zajęli uczniowie kl. 3d Tola Horzombek i Leon Bryłka zdobywając 70,5 p. Trzecie wyróżnione miejsce przypadło Kamili Chińskiej z kl. 3b, która zdobywając 65 p. wyprzedziła zaledwie o 1 punkt swojego kolegę z klasy Kamila Jaskólskiego.
Wszystkim finalistom gratulujemy dużej wiedzy i życzymy dalszych sukcesów w różnych konkursach przedmiotowych.

Autor: Małgorzata Głowacka

Author: Karolina Więcławik