Informacja dla kandydatów do klasy 1 sportowej -pływackiej i judo

UWAGA!!!

KANDYDACI DO KLASY 1 SPORTOWEJ

(PŁYWANIE I JUDO)

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 1 im. Miłośników Ziemi Śląskiej w Świętochłowicach informuje że termin próby sprawnościowej dla kandydatów do klasy pierwszej sportowej został wyznaczony na czwartek 13.05.2021. 

Klasa 1 sportowa o profilu pływanie godzina 9.00 

Klasa 1 sportowa o profilu judo godzina 10.00 

Kandydaci przynoszą strój sportowy ( koszulka,  spodenki i obuwie zmienne sportowe)  

Ze względu na sytuację epidemiologiczną, próby sprawnościowe odbędą się tylko na sali gimnastycznej. Próba będzie polegać na pokonaniu zwinnościowego toru przeszkód. Oceniana będzie ogólna sprawność fizyczna dziecka. 

Rodzice lub opiekunowie doprowadzają dziecko w danym dniu do szkoły i są zobowiązani dziecko odebrać.

Author: Katarzyna Flicińska