Szkoła zmienia się dla WAS!

Od poniedziałku 31 maja SP1 ponownie otwiera się dla Was, drodzy Uczniowie.
A jakie zmiany czekają na Was w murach naszej szkoły???

Dzięki wspaniałomyślnym Rodzicom i kreatywnej, pełnej pomysłów Radzie Rodziców, będziecie mogli wygodnie rozsiąść się na kolorowych pufach, rozlokowanych na szkolnych korytarzach i w miłej atmosferze rozmawiać na temat minionego czasu oraz Waszych wakacyjnych planów. Czas odbudować nadszarpnięte relacje, zrelaksować się i miło spędzić nadchodzące chwile w swoim towarzystwie.

Zauważycie również, że na półpiętrze pojawiło się graffiti ze śląskim akcentem – ludowa Karolinka została odwzorowana ze sztandaru i na wejściu będzie przypominała wszystkim o naszych wspólnych korzeniach (nie bez powodu mottem naszej szkoły są słowa Cypriana Kamila Norwida: „Aby mierzyć drogę przyszłą, trzeba wiedzieć, skąd się wyszło!”).

Mamy nadzieję, że spodoba Wam się również kolorowy mural, który wskazuje miejsce dla wielu uczniów ulubione – salę kinową.
Dziś jeszcze na korytarzach jest pusto, ale… od poniedziałku zapełnijcie szkołę swoją obecnością, czego nie możemy się doczekać!

Dziękujemy Radzie Rodziców za pomysły na pozytywne zmiany w SP1, ich realizację i ekspresowe działanie! Macie MOC!

Author: Ilona Kulig