DZIEŃ DZIECKA W KLASACH I – III

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”

                                                                                                                                  Janusz Korczak

 

Klasy młodsze świętowały Dzień Dziecka ze swoimi wychowawcami, którzy przygotowali dla nich cały zestaw wspaniałych atrakcji.

Klasa 1 a i 2 b uczestniczyły w kreatywnych warsztatach z balonami. Klasa 2a i 1c grały w planszówki, gry zręcznościowe i tańczyły z balonami w rytm muzyki. Klasa 3d wybrała się na lody do kawiarni Kawa i Maszket oraz uczestniczyła w warsztatach witrażu Fundacji Rodzin Polskich. Klasy 3a, 3c, 3e, 1b i 2c brały udział w grach i zabawach organizowanych przez Akademię Przygody z Chorzowa prowadzoną przez pana Tomasza Bryłę. Strzelanie z katapulty i łuku, budowanie rurociągu w parku Heiloo to tylko jedne z wielu niezapomnianych zabaw.  Klasa 3b zajadała słodkie pyszności na Skałce.

Wszystkie dzieci były dziś zadowolone, uśmiechnięte i szczęśliwe!

 

Author: Karolina Więcławik