ODDAJEMY PODRĘCZNIKI !

WIELKIMI KROKAMI ZBLIŻA SIĘ KONIEC ROKU SZKOLNEGO DLATEGO JUŻ CZAS ZWRÓCIĆ WYPOŻYCZONE PODRĘCZNIKI !

Informacje  dla uczniów/rodziców na temat zasad oddawania podręczników i książek do szkolnej biblioteki:

UWAGA!!!
Razem z podręcznikami uczniowie dokonują zwrotów książek wypożyczonych z biblioteki szkolnej!!

1. Zwroty podręczników, w tym wypożyczonych książek z biblioteki szkolnej, będą odbywały się według opracowanego harmonogramu od 14.06.2021r. Informacje na ten temat przekażą wychowawcy przez dziennik elektroniczny lub inne kanały kontaktu.
  2. Podręczniki i książki odbierane będą na małej sali gimnastycznej.
  3. Każda klasa schodzi w wyznaczonym dniu i godzinie pod opieką wychowawcy.
  4. Każdy uczeń oddający książki musi posiadać osłonę na usta i nos oraz rękawiczki na dłoniach. W szkole dezynfekuje ręce. Podczas oddawania książek uczniowie zachowują odstęp 1,5 metra od siebie.
  5. Każdy uczeń musi przygotować książki do zwrotu  jeszcze w domu:  skompletuj podręczniki, przygotuj również inne książki wypożyczone w bibliotece, usuń foliowe okładki z podręczników, zapisane ołówkiem notatki, zwróć uwagę na czystość i estetykę książki – wyprostuj pogięte kartki, napraw drobne uszkodzenia.
  6. Zgubione lub zniszczone książki należy odkupić i przynieść wraz     z całym kompletem.

Proszę o zapoznanie się z powyższymi informacjami.W razie pytań czy wątpliwości zachęcam do kontaktu bibliotekasp1sw@gmail.com

Author: Małgorzata Malicka