Wyniki konkursu: „Dlaczego elektrośmieci to nie są zwykłe śmieci”.

W dniu 11.06.2021 na stronie organizatora Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Moje miasto bez elektrośmieci” ukazały się wyniki konkursu: „Dlaczego elektrośmieci to nie są zwykłe śmieci”. Jest mi niezmiernie miło poinformować, iż uczniowie klasy 3e reprezentujący naszą szkołę, zostali wyróżnieni w kategorii PIOSENKA! Zwycięzca był tylko jeden, konkurencja duża (było aż 18 piosenek!), jednak nasz utwór „Elektrośmieci – niezwykłe śmieci” został doceniony przez jury konkursu! Dzięki wyróżnieniu otrzymaliśmy 2000 punktów Funduszu Oświatowego, które możemy wymienić na atrakcyjne nagrody z Katalogu Nagród! Brawa dla młodych artystów!

Wyniki konkursu „Dlaczego elektrośmieci to nie są zwykłe śmieci”

 

Author: Katarzyna Leszczyńska